Jagiellonia Białystok: Trzeci wtorkowy transfer. Tym razem Israel Puerto [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Trzeci wtorkowy transfer. Tym razem Israel Puerto [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Israel Puerto będzie kontynuował karierę w Jagiellonii Białystok.

We wcześniejszych godzinach Jagiellonia potwierdziła zakontraktowanie Kacpra Tabisia oraz Michała Surzyna. Teraz przyszedł czas na transfer numer trzy. Puerto podpisał z białostockim klubem umowę ważną do 30 czerwca 2023 roku. Hiszpański środkowy obrońca będzie grał w koszulce z numerem 4.

Puerto przenosi się do Jagiellonii na zasadzie wolnego transferu, co jest efektem wygasającego 30 czerwca kontraktu ze Śląskiem Wrocław.

Defensor, który w przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, był związany ze Śląskiem przez dwa sezony. W tym czasie rozegrał 49 meczów (trzy gole i asysta).

W rozgrywkach 2020/2021 Puerto zanotował 17 występów w Ekstraklasie. Śląsk zakończył go na czwartym miejscu w tabeli. Jagiellonia była dziewiąta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy