Jagiellonia Białystok: Trzeci wtorkowy transfer. Tym razem Israel Puerto [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Trzeci wtorkowy transfer. Tym razem Israel Puerto [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Israel Puerto będzie kontynuował karierę w Jagiellonii Białystok.

We wcześniejszych godzinach Jagiellonia potwierdziła zakontraktowanie Kacpra Tabisia oraz Michała Surzyna. Teraz przyszedł czas na transfer numer trzy. Puerto podpisał z białostockim klubem umowę ważną do 30 czerwca 2023 roku. Hiszpański środkowy obrońca będzie grał w koszulce z numerem 4.

Puerto przenosi się do Jagiellonii na zasadzie wolnego transferu, co jest efektem wygasającego 30 czerwca kontraktu ze Śląskiem Wrocław.

Defensor, który w przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, był związany ze Śląskiem przez dwa sezony. W tym czasie rozegrał 49 meczów (trzy gole i asysta).

W rozgrywkach 2020/2021 Puerto zanotował 17 występów w Ekstraklasie. Śląsk zakończył go na czwartym miejscu w tabeli. Jagiellonia była dziewiąta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy