Legia Warszawa - Cracovia: Znamy składy

Legia Warszawa - Cracovia: Znamy składy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa I Cracovia

Poznaliśmy składy na trzeci niedzielny mecz Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią.

Legia cały czas zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Podopieczni Czesława Michniewicza mają obecnie na koncie 52 punkty. Krakowianie plasują się dopiero na czternastej lokacie.

Do jedenastki warszawskiego zespołu wraca dzisiaj Paweł Wszołek.

Początek o 17:30.

LEGIA WARSZAWA: Boruc; Wszołek, Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović, Slisz, Martins, Kapustka, Luquinhas, Pekhart.
Ławka: Miszta, Lewczuk, Hołownia, Jasur, Gwilia, Kostorz, Skibicki, Muci, Lopes.

CRACOVIA: Hrosso; Rapa, Rodin, Marquez, Rocha, Lusiusz, Hanca, Van Amersfoort, Dimun, Fiolić, Alvarez.
Ławka: Niemczycki, Rivaldinho, Kapek, Kosecki, Sadiković, Thiago, Myszor, Szymonowicz, Diego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy