Legia Warszawa już zdecydowała w sprawie Kosty Runjaicia

Legia Warszawa już zdecydowała w sprawie Kosty Runjaicia fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: TVP Sport

Po ostatnich tygodniach nie brakuje opinii, że Kosta Runjaić powinien opuścić Legię Warszawa. Przy Łazienkowskiej już dawno zapadła decyzja, że do rozstania nie dojdzie - podaje Piotr Kamieniecki z TVP Sport.

Legia Warszawa notuje serię słabych spotkań. Wydawało się, że w niedzielnym starciu z Koroną Kielce przełamie niemoc i pokona pewnie niżej notowanego rywala. Tak się jednak nie stało i wicemistrzowie Polski w ostatnich minutach stracili prowadzenie.

Był to czwarty mecz z rzędu, w którym „Wojskowi” nie potrafili odnieść zwycięstwa.

Rana kibiców stołecznego klubu tak łatwo się nie zagoi. Bolesna wpadka w dwumeczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy, a następnie utrata punktów w lidze to dla niektórych za dużo.

Można było zatem zastanawiać się, czy rozczarowujące wyniki wpłyną na pozycję Kosty Runjaicia.

Piotr Kamieniecki z TVP Sport zapewnia, że w Legii panuje cierpliwość. W przeciwieństwie do poprzednich lat nikt nie zamierza podejmować pochopnych decyzji. To założenia, które wdrożono już jakiś czas temu. Co to oznacza? Runjaić może spać spokojnie i skupić się całkowicie na dokończeniu rozgrywek.

Przy Łazienkowskiej nie ma tematu zakończenia współpracy z Niemcem.

„W tej chwili nikt przy Łazienkowskiej nie myśli o zwolnieniu Runjaica. Trener ma pracować dalej, przeanalizować ostatnie dni i tygodnie, a także poprawić wyniki. Niemiec wchodzi teraz w inny okres, bo będzie mógł spokojnie pracować w pełnym mikrocyklu treningowym. Wojskowym pozostał jeden front, walka o mistrzostwo Polski, i to właśnie na tym odcinku celem jest maksymalizowanie szans na korzystny wynik” - napisał Kamieniecki.

Runjaić za wyniki Legii odpowiada od lipca 2022 roku. Już w pierwszym sezonie wyciągnął drużynę z kryzysu, sięgając po wicemistrzostwo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Koniec sezonu dla czołowego gracza Korony Kielce. Kibice w szale [OFICJALNIE] Koniec sezonu dla czołowego gracza Korony Kielce. Kibice w szale [OFICJALNIE] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy