Legia Warszawa: Kacper Tobiasz może udać się na wypożyczenie

Legia Warszawa: Kacper Tobiasz może udać się na wypożyczenie fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Kacper Tobiasz może opuścić na pewien czas Legię Warszawa. Pojawił się temat jego wypożyczenia do Stali Mielec - podaje Legia.net.

19-letni Tobiasz w tym sezonie zadebiutował w pierwszym zespole Legii, rozgrywając cztery mecze w Ekstraklasie. Dwa występy zanotował na samym początku rozgrywek, a dwa kolejne w październiku, gdy problemy zdrowotne miał Artur Boruc.

Sytuacja wśród bramkarzy jest w Legii dynamiczna. Jej działacze rozglądają się za doświadczonym golkiperem, który zastąpiłby Boruca w razie potencjalnego kolejnego urazu 41-latka. W kadrze jest jeszcze Cezary Miszta i działacze mistrza Polski uważają, że w przypadku braku transferu poradzą sobie w drugiej części sezonu z obecną obsadą tej pozycji, ale jednak woleliby się zabezpieczyć. I w momencie gdy do zespołu dołączy nowy gracz, jeden z młodych bramkarzy będzie mógł udać się na wypożyczenie.

Tobiasza na pewien czas chce pozyskać Stal Mielec. Klub z województwa podkarpackiego niebawem opuści Rafał Strączek (był już na testach medycznych w Bordeaux) i na dobrą sprawę utalentowany bramkarz Legii mógłby zostać w nowej drużynie numerem jeden, zbierając doświadczenie. Oba kluby mają być zainteresowane takim rozwiązaniem.

W przeszłości wypożyczony z Legii do Stali był już Radosław Majecki. Reprezentujący aktualnie barwy AS Monaco bramkarz rozegrał wtedy pełny sezon w I lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy