LKS Goczałkowice-Zdrój ściągnął byłego ekstraklasowicza. Mariusz Magiera dołączył do Łukasza Piszczka [OFICJALNIE]

LKS Goczałkowice-Zdrój ściągnął byłego ekstraklasowicza. Mariusz Magiera dołączył do Łukasza Piszczka [OFICJALNIE] fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: LKS Goczałkowice-Zdrój

LKS Goczałkowice-Zdrój powitał w swoich szeregach Mariusza Magierę.

Jak czytamy w klubowym komunikacie, 36-latek, który ostatnio był związany z GKS-em Bełchatów, dołączył do LKS-u na zasadzie wolnego transferu.

W poprzednim sezonie Magiera rywalizował z bełchatowskim klubem w I lidze. Środkowy obrońca, który wcześniej występował również na lewej stronie defensywy, będąc kapitanem zespołu, rozegrał 25 meczów.

Magiera to wieloletni ekstraklasowicz. W koszulce Górnika Zabrze uzbierał 182 występy na najwyższym rodzimym szczeblu. Zdobył w nich 10 bramek i zanotował 21 asyst. Jeśli chodzi o te ostatnie, bardzo udana była dla niego druga część sezonu 2011/2012, kiedy to siedmiokrotnie asystował przy trafieniach kolegów z zespołu.

Już po tym, a przed dołączeniem do Bełchatowa, Magiera reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Nieco wcześniej LKS, którego właścicielem jest Łukasz Piszczek, poinformował o pozyskaniu Macieja Kazimierowicza. 29-letni pomocnik do tej pory grał w Skrze Częstochowa.

LKS zakończył ostatni sezon na siódmym miejscu w tabeli swojej grupy III ligi (czwarty poziom rozgrywek).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy