Manchester City wycenił defensora

Manchester City wycenił defensora fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Manchester City dokonał wyceny João Cancelo - informuje „Sport”. Zainteresowanie nim przejawiają między innymi FC Barcelona oraz Arsenal.

Manchester City w zimie dosyć niespodziewanie zdecydował się na wypożyczenie João Cancelo. Portugalczyk zamienił wtedy mistrza Anglii na Bayern Monachium.

Niemcy wypożyczyli go na pół roku i zagwarantowali sobie w umowie opcję wykupu.

Ta opiewa na 70 milionów euro i w tym momencie wątpliwe wydaje się, by działacze zespołu z Bawarii zdecydowali się z niej skorzystać.

Jaka zatem przyszłość czeka defensora? Teoretycznie Pep Guardiola nie wykluczył powrotu Cancelo, lecz wydaje się, że ten poszuka dla siebie zatrudnienia w innym miejscu.

Gdzie może trafić? Według ostatnich doniesień zainteresowanie nim przejawiają między innymi FC Barcelona oraz Arsenal.

Na Etihad Stadium są świadomi zainteresowania, jakie generuje ten gracz, dlatego go wyceniono. Jeśli ktoś zechce pozyskać 28-latka na stałe, to musi wydać 40 milionów euro.

Cancelo trafił do Manchesteru City z Juventusu latem 2019 roku za kwotę 65 milionów euro.

W Bayernie Monachium rozegrał natomiast 20 meczów, a jego dorobek to gol i sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy