Manchester United odda Pogbę w zamian za Lautaro Martíneza?!

Manchester United odda Pogbę w zamian za Lautaro Martíneza?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Mirror

Jak donosi „The Mirror”, Manchester United jest zainteresowany angażem Lautaro Martíneza. Argentyńczyk miałby trafić na Old Trafford na mocy wymiany za Paula Pogbę.

Chociaż Ole Gunnar Solskjær jak mantrę powtarza, że najdroższy piłkarz w dziejach „Czerwonych Diabłów” nie zmieni klubu w najbliższym czasie, spekulacji wciąż nie brakuje. Wynika to w dużej mierze z napiętych relacji Mino Raioli z władzami angielskiej ekipy, co potencjalnie mogłoby się przyczynić do sprzedaży mistrza świata z 2018 roku.

Do tej pory jednak wydawało się, że w styczniu na próżno szukać klubu, który byłby gotów złożyć ofertę za środkowego pomocnika Manchesteru United. Teraz „The Mirror” podaje, że na taki ruch zdecydować może się Inter Mediolan.

Nie jest żadną tajemnicą, że Antonio Conte oczekuje wzmocnień środka pola, a po przedłużających się negocjacjach z Barceloną w sprawie Arturo Vidala, charyzmatyczny szkoleniowiec miał zwrócić wzrok w kierunku innego byłego podopiecznego. Obaj panowie współpracowali ze sobą w Juventusie, a Francuz dobrze wspomina te czasy.

Ponadto według wspomnianego źródła Pogba preferuje powrót na Półwysep Apeniński, co tylko przybliża go do „Nerazzurrich”. Jest tylko jeden problem, a więc kwestia spełnienia wymagań finansowych „Czerwonych Diabłów”. Okazuje się jednak, że Anglicy przygotowali się już na możliwe negocjacje z mediolańczykami i, jeśli tylko do nich dojdzie, poproszą oni o wymianę na Lautaro Martíneza.

Argentyńczyk w tym sezonie znajduje się w wybornej formie strzeleckiej. Manchester United z kolei od dłuższego czasu poszukuje nowego środkowego napastnika. Tym samym autor 13 trafień i trzech asyst mógłby być rozwiązanie problemów ze zdobywaniem bramek przez ekipę z Old Trafford.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy