Marchisio coraz bliższy powrotu do gry. Zabiegają o niego TRZY kluby!

Marchisio coraz bliższy powrotu do gry. Zabiegają o niego TRZY kluby! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matteo Pedrosi

Claudio Marchisio nie nosi się z zamiarem zakończenia kariery i powinien w przeciągu kilkunastu najbliższych dni podpisać kontrakt z nowym pracodawcą.

Doświadczony pomocnik postanowił przed paroma miesiącami przedwcześnie zakończyć swoją współpracę z Zenitem Sankt Petersburg z uwagi na odniesioną kontuzję kolana w połowie minionych rozgrywek oraz przedłużający się okres rekonwalescencji, który uniemożliwił mu normalnie przygotowanie się do startu sezonu z rosyjską drużyną.

33-letni zawodnik wrócił już do pełni sił i wyraził gotowość do zawarcia umowy z nowym pracodawcą i jednocześnie zastrzegł, że nie interesują go żadne oferty ze strony włoskich klubów oraz zagranicznych ekip z nimi powiązanych. Jest to naturalnie efekt przywiązania Claudio Marchisio do Juventusu, którego barwy reprezentował w latach 2005-2007 i 2008-2018.

Z tego też powodu piłkarz zdążył już odrzucić propozycje Brescii oraz Jiangsu Suning (ma tych samych właścicieli, co Inter Mediolan).

Doświadczony pomocnik pomimo dość długiej przerwy w grze nie narzeka na brak zainteresowania. Ostatnio w mediach najwięcej mówiło się o jego możliwym transferze do AS Monaco. Zespół z Księstwa ma jednak poważną konkurencje w postaci Rangersów oraz Flamengo Rio de Janeiro.

Matteo Pedrosi przekonuje, że wielkim zwolennikiem sprowadzenia 33-latka na Ibrox Stadium jest Steven Gerrard, który pragnie wzmocnić środek pola prowadzonej przez siebie drużyny na dalszą część rywalizacji w krajowych rozgrywkach oraz fazie grupowej Ligi Europy.

Claudio Marchisio odrzucił początkowo ofertę „The Gers”, ale teraz zaczął się jednak zastanawiać nad ewentualną możliwością kontynuowania kariery w klubie z Glasgow.

Włoch rozegrał piętnaście spotkań w minionym sezonie i strzelił w nich dwie bramki.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy