Mason Mount złamał zasady kwarantanny

Mason Mount złamał zasady kwarantanny fot. Premier League
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Guardian I Daily Mirror

„The Guardian” pisze, że Mason Mount nie dostosował się do zaleceń Chelsea i brytyjskiego rządu dotyczących kwarantanny.

W piątek Chelsea poinformowała, że Callum Hudson-Odoi uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. 19-letniego skrzydłowego szybko odizolowano od reszty zespołu, ale na tym się nie skończyło. Londyński klub zamknął bowiem swój ośrodek treningowy, a inni piłkarze i członkowie sztabu szkoleniowego zostali poddani domowej kwarantannie. Wszystko zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez brytyjski rząd.

Jak donosi „The Guardian”, 21-letni Mount złamał zalecenia. W niedzielę był on widziany na obiekcie Trent Park Football nieopodal Barnet. Ofensywny pomocnik grał w piłkę z kilkoma innymi osobami, wśród których znalazł się Declan Rice - zawodnik West Hamu. Obaj piłkarze są reprezentantami Anglii.

Rzecznik prasowy Chelsea powiedział „Daily Mirror”, że klub zwrócił już uwagę Mountowi, przypominając o obostrzeniach.

Na razie nie wiadomo, czy na Anglika zostanie nałożona jakaś kara.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy