Michał Karbownik rozmawia z nowym klubem. Jest głównym celem transferowym

Michał Karbownik rozmawia z nowym klubem. Jest głównym celem transferowym fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: BILD

Po udanym sezonie Michał Karbownik szuka nowego klubu, zdając sobie sprawę, że na grę w Brighton & Hove Albion nie ma szans. Poważnie zainteresowana transferem jest Hertha BSC. Sam Polak również preferuje ten kierunek - podaje „BILD”.

Michał Karbownik wrócił na dobrą ścieżkę. Po gorszych momentach nadeszło wypożyczenie do Fortuny Düsseldorf, na którym poradził sobie bardzo dobrze. Przede wszystkim grał regularnie.

W zespole Daniela Thioune'a występował na lewej stronie, a nie w środku pomocy, jak chciał zawsze jego agent. Kampanię na zapleczu Bundesligi zwieńczył 28 rozegranymi spotkaniami, golem i siedmioma asystami.

Do pewnego momentu wydawało się, że Fortuna wykupi Polska z Brighton & Hove Albion, lecz finanse na to nie pozwoliły. 22-latek musi szukać nowego pracodawcy.

Na przestrzeni ostatnich tygodni wymieniano kilka potencjalnych kierunków przeprowadzki.

Obecnie najwięcej mówi się o zainteresowaniu Herthy.

Zdaniem „BILD-a” stołeczna ekipa traktuje byłego piłkarza Legii Warszawa jako jeden z głównych celów transferowych. Sam zawodnik odwzajemnia uczucie. Pojechał już nawet do Berlina na rozmowy.

Sam trener „Starej Damy”, Pál Dárdai, przyznał, że na niedawnej konferencji prasowej przyznał, że potrzebuje dwóch nowych lewych defensorów. Jednym z nim mógłby być reprezentant Polski.

Operacja nie posuwa się dynamicznie głównie z powodów wymagań finansowych Anglików. Ci są gotowi sprzedać 22-latka za trzy miliony euro. Mniejsze kwoty nie będą rozpatrywane.

Kontrakt Karbownika z „Mewami” wygasa przyszłego lata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy