Michał Probierz na nich nie postawił. Dali popis w prestiżowym meczu [WIDEO]

Michał Probierz na nich nie postawił. Dali popis w prestiżowym meczu [WIDEO] fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: TVP Sport

Michał Probierz dwukrotnie nie postawił na Michała Rakoczego i Ariela Mosóra w seniorskiej reprezentacji Polski. Pominięty duet błysnął w starciu kadry U-21 z Niemcami. To była świetna bramka.

Michał Probierz stara się wprowadzić świeżą krew do skostniałej reprezentacji Polski. Kadencja Fernando Santosa nie wprowadziła żadnych nowych rozwiązań i twarzy.

Nowy selekcjoner postawił już na kilku debiutantów. Przed powołaniami wnikliwie obserwował swoich kandydatów, myśląc o młodych talentach i postaciach nieoczywistych.

Na liście potencjalnych powołań Probierza wymieniano między innymi Michała Rakoczego i Ariela Mosóra.

Tego pierwszego zna doskonale z czasów pracy w Cracovii. Od tego czasu 21-latek zanotował zauważalny progres, stając się ważnym ogniwem klubu.

Mosór to regularny członek podstawowej jedenastki Piasta Gliwice. Jak wiadomo, Michał Probierz ma spore problemy ze skompletowaniem defensywy, a 20-latek wyróżnia się w Ekstraklasie właśnie na środku obrony.

Wspomniana dwójka musi na swoją szansę poczekać. Na ten moment reprezentuje ona kraj na poziomie U-21.

W starciu eliminacji do Mistrzostw Europy do lat 21 z Niemcami to właśnie Rakoczy i Mosór wypracowali pierwszą bramkę dla ekipy Adama Majewskiego.

Pomocnik Cracovii podszedł w 24. minucie spotkania do rzutu rożnego, z którego świetnie dograł piłkę do niepilnowanego stopera Piasta. Po udanym strzale tablica wyników wskazywała na prowadzenie „Biało-Czerwonych”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy