OFICJALNIE: 37-letni Lucas Barrios gra dalej. Paragwajczyk zmienia klub w Argentynie

OFICJALNIE: 37-letni Lucas Barrios gra dalej. Paragwajczyk zmienia klub w Argentynie fot. Celso Pupo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Club Atlético Patronato

Lucas Barrios został zaprezentowany jako nowy gracz Club Atlético Patronato.

Doświadczony napastnik nie śpieszy się jeszcze z podjęciem decyzji o zakończeniu profesjonalnej kariery i po rozstaniu z Defensa y Justica postanowił zaakceptować przedstawione mu warunki rocznego kontraktu przez Club Atlético Patronato.

Tym samym były piłkarz między innymi Colo Colo, Borussii Dortmund, Guangzhou FC, Spartaka Moskwa, Montpellier, Palmeiras, Grêmio Porto Alegre, Argentinos Juniors, Club Atlético Huracán czy Club de Gimnasia y Esgrima La Plata zalicza wewnętrzny transfer na argentyńskiej ziemi z wicemistrza kraju do 23. drużyny ostatniego sezonu.

Wypada jednak zaznaczyć, że sam Lucas Barrios nie odgrywał znaczącej roli w szeregach „Jastrzębi”, dla których rozegrał tylko 15 spotkań i strzelił w nich dwa gole oraz zanotował jedną asystę.

Gdyby nie fakt, że w początkowej fazie swojego pobytu w Defensa y Justica wystąpił we wspomnianych pojedynkach, to można by było stwierdzić, że to efekt problemów z sercem, z którymi zmagał się po przebyciu koronawirusa, kiedy to był związany jeszcze z „Wilkami”.

Wiele jednak na to wskazuje, że doświadczony napastnik cieszy się pełną sprawnością, a jego odstawienie od składu w trakcie ostatnich rozgrywek miało zupełnie inne podłoże.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy