OFICJALNIE: Carlos Julio Martínez odchodzi z Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Carlos Julio Martínez odchodzi z Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Carlos Julio Martínez nie jest już zawodnikiem Miedzi Legnica.

Miedź Legnica pozyskała w zimowym oknie transferowym nowego prawego defensora, a do zespołu prowadzonego przez Grzegorza Mokrego dołączył ograny na boiskach Ekstraklasy Giannis Masouras.

Przybycie Greka spowodowało, że na wspomnianej pozycji zrobiło się trochę ciasno i w klubie uznali, że warto dokonać roszad w kadrze.

W poniedziałek pojawiły się zatem wieści, że z drużyny odchodzi Carlos Julio Martínez.

Beniaminek Ekstraklasy poinformował za pośrednictwem oficjalnych mediów o rozwiązaniu umowy z 28-latkiem za porozumieniem stron. Na razie nie wiadomo, jaki będzie jego kolejny ruch w karierze.

„Carlos Julio Martinez Riva dołączył do zespołu zielono-niebiesko-czerwonych w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. Z legniczanami zwycieżył rozgrywki Fortuna 1 Ligi, notując 18 meczów ligowych i 2 w Fortuna Pucharze Polski. W obecnym sezonie wystąpił w 12 spotkaniach PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz w pucharowych zawodach w Rzeszowie.

Carlos, dziękujemy za reprezentowanie barw Miedzi i życzymy powodzenia w dalszej karierze!” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

18-krotny reprezentant Dominikany trafił do beniaminka Ekstraklasy w sierpniu 2021 roku. W trwającym sezonie rozegrał łącznie 13 meczów, a jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup OFICJALNIE: Artur Sobiech odchodzi z Lecha Poznań OFICJALNIE: Artur Sobiech odchodzi z Lecha Poznań

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy