Oficjalnie: Diego Costa wybrał kadrę

Oficjalnie: Diego Costa wybrał kadrę
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Hiszpański Związek Piłki Nożnej

Po kilku tygodniach spekulacji okazało się, że ze sporu o napastnika Diego Costę zwycięsko wyszła Hiszpania.

Zawodnik był obiektem sporu między reprezentacjami Hiszpanii i Brazylii. Ostatecznie sam zainteresowany wybrał tą pierwszą.

Piłkarz Atletico odmówił Brazylii i oficjalnie poinformował, że będzie reprezentował barwy Hiszpanii.

25-latek potwierdził swoją chęć do gry w barwach tego kraju poprzez podpisanie deklaracji, opublikowanej we wtorek w oświadczeniu na oficjalnej stronie reprezentacji Hiszpanii.

Co ciekawe, Costa ma już za sobą występ w barwach Canarinhos. Miało to miejsce podczas towarzyskiego dwumeczu z reprezentacją Włoch w marcu tego roku. 25-latek zmienił w drugiej połowie pierwszego starcia Freda, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

ALEKSANDER WYSOCKI

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy