OFICJALNIE: Janusz Gol zostaje w Dinamie Bukareszt. Zgodził się na obniżkę pensji

OFICJALNIE: Janusz Gol zostaje w Dinamie Bukareszt. Zgodził się na obniżkę pensji fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dinamo Bukareszt

Janusz Gol zgodził się zaakceptować nowe warunki kontraktu przedstawione mu przez Dinamo Bukareszt i tym samym pozostanie zawodnikiem rumuńskiego klubu.

„Czerwone Psy” zostały latem formalnie przejęte przez Pablo Cortacero. Hiszpański biznesmen przedstawił bardzo świetlane plany dotyczące rozwoju Dinama Bukareszt, które już w pierwszym sezonie miało włączyć się do walki o najwyższe cele na krajowym podwórku.

W tym celu rumuński klub zakontraktował takich piłkarzy jak Abdoulaye Ba, Paul Anton, Aleix García, Alexander González, Isma López, Borja Valle, Juan Cámara, Janusz Gol, Adam Nemec czy Tomás Mejías.

Większości z tych zawodników w drużynie prowadzonej początkowo przez Cosmina Contrę, a obecnie przez Ionela Gane'a, już nie ma, ponieważ zdecydowali się oni na rozwiązanie obowiązujących umów z winy klubu, ponieważ ten nie wypłacał im należnych pieniędzy.

Na wykonanie takiego kroku z wymienionych graczy nie zdecydowali się tylko Paul Anton, Janusz Gol i Adam Nemec.

Ponadto nasz zawodnik zgodził się na obniżenie otrzymywanej pensji wraz z dwoma kapitanami zespołu - Ante Puljiciem oraz Deianem Sorescu, o czym „Czerwone Psy” poinformowały w opublikowanym komunikacie.

Były piłkarz między innymi Legii Warszawa, Amkaru Perm oraz Cracovii rozegrał 11 spotkań w trwającym sezonie i zanotował w nich jedną asystę.

Z kolei DInamo Bukareszt zaczyna powoli wychodzić na prostą pod względem sportowym i po odbiciu się od dna tabeli plasuje obecnie na bezpiecznym 11. miejscu w tabeli z dorobkiem dziewiętnastu wywalczonych punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy