OFICJALNIE: Mecz pierwszej ligi ŁKS - Korona Kielce odwołany

OFICJALNIE: Mecz pierwszej ligi ŁKS - Korona Kielce odwołany
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: ŁKS Łódź

Mecz pierwszej ligi między Łódzkim Klubem Sportowym a Koroną Kielce nie dojdzie dzisiaj do skutku.

Do przełożenia spotkania dochodzi ze względu na wykrycie dwóch przypadków zakażenia koronawirusa w zespole gospodarzy. Obaj piłkarze zgłosili nagłe pogorszenie stanu zdrowia. W związku z sytuacją ŁKS poinformował, że cała drużyna w środę 21 października przejdzie testy na koronawirusa.

Nie wiadomo jeszcze, na jaki termin spotkanie zostanie przełożone.

W Koronie wiadomo, że koronawirusa mają 16-letni Iwo Kaczmarski i Radosław Seweryś, którzy zakazili się podczas zgrupowania reprezentacji Polski do lat 17.

Tym samym doszło do przełożenia drugiego meczu w ramach dziewiątej kolejki pierwszej ligi. Wcześniej podobnie postąpiono z planowanym na sobotę starciem Zagłębia Sosnowiec z Resovią, gdy u gospodarzy potwierdzono zakażenia koronawirusem u pięciu piłkarzy. 

W niedzielę w pierwszej lidze odbędzie się tylko spotkanie Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy