Oficjalnie: Nowy klub Koseckiego

Oficjalnie: Nowy klub Koseckiego
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: SV Sandhausen

Jakub Kosecki ponownie zasilił szeregi SV Sandhausen.

O tym, że 25-latek trafi na stałe do Niemiec było już wiadome od kilku dni. Dopiero w sobotę jednak klub z Rhein-Neckar oficjalnie potwierdził, że skrzydłowy już tym razem na stałe zawita do 2. Bundesligi.

Kosecki w Sandhausen spędził już ostatni sezon. Trafił tam, kiedy okazało się, że nie mieści się w planach Henninga Berga. Teraz okazało się, że podobnie sprawa się ma również w przypadku Besnika Hasiego.

- Kuba to gracz, który potrafi ożywić naszą grę w przodzie. Daje nam jednak również bezpieczeństwo w tyle, dlatego aż tak go cenimy - powiedział Kenan Kocak, trener tego niemieckiego zespołu.

Polak z trzynastą drużyną ubiegłego sezonu zaplecza Bundesligi związał się dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok. Nie wiadomo, jaka kwota trafi w związku z tym transferem na konto Legii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy