Oficjalnie: Nowy klub Koseckiego

Oficjalnie: Nowy klub Koseckiego
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: SV Sandhausen

Jakub Kosecki ponownie zasilił szeregi SV Sandhausen.

O tym, że 25-latek trafi na stałe do Niemiec było już wiadome od kilku dni. Dopiero w sobotę jednak klub z Rhein-Neckar oficjalnie potwierdził, że skrzydłowy już tym razem na stałe zawita do 2. Bundesligi.

Kosecki w Sandhausen spędził już ostatni sezon. Trafił tam, kiedy okazało się, że nie mieści się w planach Henninga Berga. Teraz okazało się, że podobnie sprawa się ma również w przypadku Besnika Hasiego.

- Kuba to gracz, który potrafi ożywić naszą grę w przodzie. Daje nam jednak również bezpieczeństwo w tyle, dlatego aż tak go cenimy - powiedział Kenan Kocak, trener tego niemieckiego zespołu.

Polak z trzynastą drużyną ubiegłego sezonu zaplecza Bundesligi związał się dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok. Nie wiadomo, jaka kwota trafi w związku z tym transferem na konto Legii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy