OFICJALNIE: Reprezentant Włoch w AS Roma

OFICJALNIE: Reprezentant Włoch w AS Roma fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: AS Roma

Trzeci klub ostatniego sezonu ligi włoskiej, AS Roma, potwierdził pozyskanie Bryana Cristante'a z Atalanty Bergamo.

Ostatecznie warunki transakcji nieco różnią się od tych podawanych wcześniej przed media. Oficjalnie potwierdzono, że jest to wypożyczenie na najbliższy sezon za pięć milionów euro. Potem Roma, w razie spełnienia konkretnych warunków, zostanie zobligowana do wykupu karty zawodniczej za kwotę 15 milionów euro. Do tego dojść może 10 milionów euro bonusów uzależnionych od sukcesów drużyny i piłkarza. 

Cristante po zakończeniu wypożyczenia podpisze z Romą umowę do 30 czerwca 2023 roku.

23-letni reprezentant Włoch jest wychowankiem Milanu. Szybko jednak z niego odszedł, piłkarskie szlify zdobywając w Benfice, Palermo, Pescarze i Atalancie. Teraz do Romy przenosi się jako kadrowicz, który w poprzednim sezonie wystąpił w 36 meczach ligowych, strzelając dziewięć bramek i zaliczając trzy asysty.

Tym samym AS Roma dokonuje trzeciego wzmocnienia w letnim oknie. Wcześniej potwierdzono transfery Ante Ćoricia i Ivana Marcano.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy