OFICJALNIE: Riccardo Ciervo wypożyczony do Sassuolo
2022-01-29 13:59:29; Aktualizacja: 3 lata temu
Riccardo Ciervo przeniósł się na wypożyczenie z AS Romy do Sassuolo.
Jérémie Boga przeniósł się niedawno z Sassuolo do Atalanty. Został wypożyczony do końca sezonu, a po tym okresie stanie się pełnoprawnym zawodnikiem ekipy z Lombardii, która zapłaci za niego 22 miliony euro.
Zespół prowadzony przez Alessia Dionisiego szuka zatem graczy, którzy mogą załatać lukę po Iworyjczyku. Niedawno do drużyny dołączył Emil Konradsen Ceide, a teraz podobny los spotkał też Riccardo Ciervo.
19-latek, który ostatnie miesiące spędził na wypożyczeniu z AS Romy do Sampdorii, również i teraz na podobnej zasadzie trafia do Sassuolo. Umowa, którą zawarły strony, będzie ważna do 30 czerwca 2022 roku.Popularne
Kontrakt zawiera przymus wykupu w razie spełnienia określonych warunków. O nich jednak nie poinformowano.
Skrzydłowy, który może grać też na wahadle, rozegrał w tym sezonie łącznie 12 spotkań, notując dwie asysty.
Jego nowa ekipa to obecnie jedenasta siła ligi włoskiej.










![Gerardo Seoane z wielkim powrotem na ławkę trenerską [OFICJALNIE]](img/photos/107999/170x113/gerardo-seoane.jpg)




![Przełamanie! Mateusz Bogusz z pierwszym golem od pięciu miesięcy [WIDEO]](img/photos/112232/170x113/bogusz.jpg)
![Transfery - Relacja na żywo [1/11/2025]](img/photos/112199/170x113/relacja-01112025.jpg)




![Dramat Jakuba Modera. Czeka go wielomiesięczna przerwa [OFICJALNIE]](img/photos/109662/90x60/jakub-moder.jpg)


![Nadeszło przełamanie! Liverpool wygrywa z Aston Villą [WIDEO]](img/photos/96441/90x60/liverpoolfc.jpg)







