OFICJALNIE: Sebastian Kowalczyk na dłużej w Pogoni Szczecin

OFICJALNIE: Sebastian Kowalczyk na dłużej w Pogoni Szczecin fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin poinformowała o nowym kontrakcie Sebastiana Kowalczyka.

Pogoń Szczecin plasuje się obecnie w ligowej tabeli na pierwszym miejscu i wyrasta na jednego z głównych kandydatów do walki o mistrzostwo Polski. Duża w tym zasługa sztabu szkoleniowego i zespołu, ale też poszczególnych zawodników.

Jednym z liderów zespołu prowadzonego przez Jensa Gustafssona jest na pewno Sebastian Kowalczyk, który w przeszłości ocierał się o reprezentację Polski. Teraz jego starania doceniły klubowe władze.

W środowe popołudnie pojawiła się informacja o kontynuowaniu współpracy z tym graczem.

Na mocy zawartego porozumienia Kowalczyk będzie reprezentował barwy Pogoni co najmniej do 30 czerwca 2025 roku.

- Dotychczasowy kontrakt „Kowala” wygasał w czerwcu przyszłego roku. Chętnych na jego usługi nigdy nie brakowało, dlatego też wiem, że wielu piłkarzy w jego sytuacji nie chciałoby teraz podpisać nowej umowy. Seba pokazał jednak, że lojalność jest dla niego bardzo ważna. Nowa umowa to ze strony klubu oczywiście przede wszystkim docenienie jego wartości sportowej. Przez ostatnie lata „Kowal” bardzo się rozwinął i widzimy, że wciąż robi progres. Dziś to jeden z czołowych pomocników naszej Ekstraklasy i jeden z tych zawodników, dla których przychodzi się na stadiony - mówi dyrektor sportowy Dariusz Adamczuk.

Swój kolejny mecz lider Ekstraklasy zagra już w piątek, a rywalem będzie Stal Mielec. Pierwszy gwizdek o 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy