OFICJALNIE: Serafin Szota w Widzewie Łódź

OFICJALNIE: Serafin Szota w Widzewie Łódź fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź poinformował we wtorek o sprowadzeniu Serafina Szoty z Wisły Kraków.

Widzew Łódź zbroi się po awansie do Ekstraklasy. W ostatnich tygodniach informowano o transferach Juljana Shehu oraz Mateusza Żyro. Okazuje się, że to dopiero początek, bo beniaminek chce zasilić kilka pozycji.

Kolejny ruch został wykonany we wtorek. To właśnie tego dnia poinformowano za pośrednictwem oficjalnych mediów o transferze Serafina Szoty.

Były reprezentant Polski do lat 21 najpierw przeszedł szczegółowe testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać zrealizowana. Przenosi się więc do Widzewa w ramach transferu definitywnego z Wisły Kraków.

Z nowym pracodawcą środkowy defensor parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Na ten moment nie wiadomo, ile na zawodniku zarobiła „Biała Gwiazda”.

23-latek to wychowanek Lecha Poznań, który w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 17 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy