OFICJALNIE: Serafin Szota w Widzewie Łódź

OFICJALNIE: Serafin Szota w Widzewie Łódź fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź poinformował we wtorek o sprowadzeniu Serafina Szoty z Wisły Kraków.

Widzew Łódź zbroi się po awansie do Ekstraklasy. W ostatnich tygodniach informowano o transferach Juljana Shehu oraz Mateusza Żyro. Okazuje się, że to dopiero początek, bo beniaminek chce zasilić kilka pozycji.

Kolejny ruch został wykonany we wtorek. To właśnie tego dnia poinformowano za pośrednictwem oficjalnych mediów o transferze Serafina Szoty.

Były reprezentant Polski do lat 21 najpierw przeszedł szczegółowe testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać zrealizowana. Przenosi się więc do Widzewa w ramach transferu definitywnego z Wisły Kraków.

Z nowym pracodawcą środkowy defensor parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Na ten moment nie wiadomo, ile na zawodniku zarobiła „Biała Gwiazda”.

23-latek to wychowanek Lecha Poznań, który w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 17 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy