OFICJALNIE: Subotić wraca do Niemiec

OFICJALNIE: Subotić wraca do Niemiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Union Berlin

Neven Subotić wzmocnił Union Berlin.

Beniaminek poinformował w czwartek o pozyskaniu środkowego obrońcy. Przeprowadza się on do Bundesligi z Saint-Étienne na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku.

- Jestem niesamowicie podekscytowany, że tu trafiłem. Znam tę ligę bardzo dobrze i jestem pewien, że wspólnie z Unionem podołamy wyzwaniu i zrealizujemy zamierzone cele. Już nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka w nowym sezonie — powiedział Serb.

Dla Suboticia jest to powrót do ligi niemieckiej. W przeszłości miał bowiem okazję występować w Mainz, Borusii Dortmund oraz FC Köln.

Poprzedni półtora roku spędził natomiast we wspomnianym Saint-Étienne. Tam rozegrał łącznie 44 mecze. Trzykrotnie w tym czasie wpisywał się na listę strzelców.

Union Berlin zainauguruje ligowy sezon meczem z Lipskiem.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy