OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć”

OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tianjin Jinmen Tiger

Tianjin Jinmen Tiger to nowy pracodawca Tamása Kádára, który opuścił Shandong Taishan na zasadzie wypożyczenia.

Tamás Kádár w lutym 2020 roku opuścił Dynamo Kijów i za kwotę czterech milionów euro przeniósł się do Shandong Taishan. Tam jednak furory nie zrobił.

Z tego powodu działacze klubu doszli do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla niego wypożyczenie. Pozyskał go zatem Tianjin Jinmen Tiger (dawniej Tianjin TEDA).

Węgier był jednak zaskoczony takim obrotem spraw, o czym opowiedział w rodzimej prasie.

- Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć. Jest to dla mnie niespodzianka i wszystko wydarzyło się nagle. W trakcie obozu przygotowawczego grałem w podstawowym składzie, a później powiedziano mi, że idę na wypożyczenie - stwierdził.

W nowej ekipie 31-latek będzie występował co najmniej do 31 grudnia 2021 roku.

Urodzony w Veszprém zawodnik jest doskonale znany kibicom Ekstraklasy. W latach 2015-2017 przywdziewał on bowiem trykot poznańskiego Lecha.

Na polskich boiskach rozegrał łącznie 75 spotkań, a jego dorobek to dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy