Pablo Hernández powrócił do dawnego klubu [OFICJALNIE]

Pablo Hernández powrócił do dawnego klubu [OFICJALNIE]
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: CD Castellón

Pablo Hernández został ogłoszony nowym zawodnikiem CD Castellón - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej klubu.

„Wraca do domu! CD Castellón osiągnęło porozumienie z Pablo Hernándezem, na mocy którego hiszpański pomocnik z ponad 400 występami w profesjonalnym futbolu zostanie zawodnikiem „Albinegro“ na najbliższe trzy sezony, do 30 czerwca 2024 roku.“ - czytamy w komunikacie drużyny.

W wieku 36 lat, po odejściu z Leeds United, Hernández postanowił wrócić do korzeni i bronić barw klubu, który ukształtował go jako juniora, zanim dołączył do młodzieżowej drużyny Valencii CF, gdzie kontynuował swój rozwój.

Na koncie ma także występy w: Getafe CF, Swansea, Rayo Vallecano i Leeds United. W tym ostatnim spędził pięć sezonów, będąc mianowanym najlepszym graczem sezonu w trzech z nich. Odegrał przy tym kluczową rolę w awansie „Pawi“ do Premier League.

Hiszpan jest związany z CD Castellón od 2017 roku jako udziałowiec, kiedy Vicente Montesinos przejął prezesurę stowarzyszenia na trzecim poziomie rozgrywkowym. Był to kluczowy moment w historii klubu, ponieważ groziło mu wówczas rozwiązanie.

W najbliższych dniach Pablo Hernández zostanie oficjalnie zaprezentowany kibicom i mediom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy