Wisła Kraków: Komplikacje w sprawie transferu Peszki

Wisła Kraków: Komplikacje w sprawie transferu Peszki fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Sławomir Peszko może nie zasilić szeregów Wisły Kraków w trwającym zimowym okienku transferowym.

Z posiadanych przez nas informacji wynika, że były reprezentant Polski zamierzał we wtorek doprowadzić do definitywnego zakończenia swojej współpracy z Lechią Gdańsk poprzez rozwiązanie obowiązującej umowy za porozumieniem stron.

Następnie doświadczony skrzydłowy miał pojawić się w Krakowie, gdzie czekał już na niego przygotowany półtoraroczny kontrakt z „Białą Gwiazdą”. Do dopięcia całej transakcji brakowało jedynie kilku podpisów i wiele na to wskazuje, że nie zostaną one w nadchodzących godzinach złożone przez niespodziewany ruch ze strony ekipy z województwa małopolskiego.

Przedstawiciele Wisły zdecydowali się w ostatniej chwili na zmianę wcześniej ustalonych warunków ze Sławomirem Peszką i chcą teraz podpisać z nim umowę na gorszych warunkach finansowych.

Blisko 35-letni piłkarz jest zaskoczony takim obrotem spraw i zastanawia się nad obraniem innego kierunku, ponieważ wciąż ze starań o jego pozyskanie nie zrezygnowali właściciele Wisły Płock oraz... Wieczystej Kraków.

Klub z klasy okręgowej już wcześniej oferował skrzydłowemu dużo lepsze pieniądze od „Białej Gwiazdy”.

Z decyzji ekipy z województwa małopolskiego dość niespodziewanie cieszy się także Lechia Gdańsk, która od początku odnosiła się w negatywny sposób do możliwej przeprowadzki byłego reprezentanta Polski do Krakowa.

Pragniemy również zaznaczyć, że ewentualne fiasko rozmów z Peszką otwiera Wiśle drzwi do realizacji innych celów transferowych, a tych w trwającym okienku ma być przynajmniej kilka.

Doświadczony skrzydłowy strzelił trzy bramki oraz zanotował tyle samo asyst w 23 rozegranych meczach w rundzie jesiennej dla Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy