Przemysław Frankowski otwiera wynik meczu dla RC Lens. Presja na PSG rośnie [WIDEO]

Przemysław Frankowski otwiera wynik meczu dla RC Lens. Presja na PSG rośnie [WIDEO] fot. Eleven Sports 2
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Przemysław Frankowski otworzył wynik piątkowej rywalizacji RC Lens z RC Strasbourg.

Ostatnie niepowodzenia Paris Saint-Germain sprawiły, że walka o mistrzostwo Francji rozpoczęła się na nowo.

Jedną z drużyn zamieszanych w nią jest RC Lens w kadrze z trzema Polakami - Przemysławem Frankowski, Łukaszem Porębą i Adamem Buksą.

Z tego grona największy wpływ na rezultaty osiągane przez „Les Artésiens” ma pierwszy z nich. Mogliśmy o tym przekonać się przy okazji rozgrywanego w piątek ligowego spotkania przeciwko RC Strasbourg, w którym to otworzył stan rywalizacji w jedenastej minucie.

27-letni wahadłowy wykorzystał otrzymane podanie od Adriena Thomassona, sprowadzonego zimą właśnie z „Le Racing”, i precyzyjnym uderzeniem z obrębu pola karnego umieścił piłkę w siatce.

Początkowo arbiter nie uznał trafienia reprezentantowi Polski, dopatrując się spalonego asystenta.

Na szczęście z pomocą przybył VAR i po chwili Frankowski mógł cieszyć się z trzeciego gola w tym sezonie. Do tego może pochwalić się jeszcze dwoma asystami w łącznie 34 występach.

Objęcia prowadzenia przez RC Lens w tym spotkaniu nie jest dobrą wiadomością dla wspomnianego PSG, ponieważ przy utrzymaniu się takiego rezultatu miałoby ono tylko trzy punkty przewagi nad wiceliderem przed sobotnią potyczką z OGC Nice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii drze łacha z Chelsea Sieć pizzerii drze łacha z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy