Raków Częstochowa: Dementi w sprawie Bogusława Leśnodorskiego. Wiadomo, kto ma zostać nowym prezesem

Raków Częstochowa: Dementi w sprawie Bogusława Leśnodorskiego. Wiadomo, kto ma zostać nowym prezesem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Weszlo.com I Jakub Seweryn [Sport.pl]

Łączony przez „Przegląd Sportowy” z posadą prezesa Rakowa Częstochowa Bogusław Leśnodorski nie obejmie tego stanowiska - informuje Weszlo.com.

Informacja łącząca Bogusława Leśnodorskiego z Rakowem Częstochowa ukazała się we wtorkowe popołudnie. Mariusz Rajek z „Przeglądu Sportowego” napisał, że były prezes oraz współwłaściciel Legii Warszawa ma zostać ogłoszony nowym sternikiem lidera Ekstraklasy w środę. Wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie.

Doniesienia te zdementował Jakub Seweryn ze Sport.pl. Wyśmiał je również na Twitterze sam Leśnodorski, komentując emotikonami jeden z wpisów na ten temat, a także pisząc: „Michał Świerczewski nie stać Cię”.

Sprawę pociągnęło Weszlo.com, którego zdaniem nowym prezesem Rakowa zostanie 41-letni Piotr Obidziński - pełniący do 2020 roku funkcję prezesa Wisły Kraków. Z Leśnodorskim łączyła go właśnie misja ratowania „Białej Gwiazdy”. „»Przegląd Sportowy« wiedział, że biją dzwony, ale nie do końca wiedział, w którym kościele” - komentuje Weszlo.com.

Decyzja Świerczewskiego, właściciela klubu z Częstochowy, faktycznie ma zostać ogłoszona w środę.

Posada prezesa Rakowa zwolni się 1 marca po tym, jak wypowiedzenie złożył Adam Krawczak.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy