Raków Częstochowa: Dementi w sprawie Bogusława Leśnodorskiego. Wiadomo, kto ma zostać nowym prezesem

Raków Częstochowa: Dementi w sprawie Bogusława Leśnodorskiego. Wiadomo, kto ma zostać nowym prezesem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Weszlo.com I Jakub Seweryn [Sport.pl]

Łączony przez „Przegląd Sportowy” z posadą prezesa Rakowa Częstochowa Bogusław Leśnodorski nie obejmie tego stanowiska - informuje Weszlo.com.

Informacja łącząca Bogusława Leśnodorskiego z Rakowem Częstochowa ukazała się we wtorkowe popołudnie. Mariusz Rajek z „Przeglądu Sportowego” napisał, że były prezes oraz współwłaściciel Legii Warszawa ma zostać ogłoszony nowym sternikiem lidera Ekstraklasy w środę. Wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie.

Doniesienia te zdementował Jakub Seweryn ze Sport.pl. Wyśmiał je również na Twitterze sam Leśnodorski, komentując emotikonami jeden z wpisów na ten temat, a także pisząc: „Michał Świerczewski nie stać Cię”.

Sprawę pociągnęło Weszlo.com, którego zdaniem nowym prezesem Rakowa zostanie 41-letni Piotr Obidziński - pełniący do 2020 roku funkcję prezesa Wisły Kraków. Z Leśnodorskim łączyła go właśnie misja ratowania „Białej Gwiazdy”. „»Przegląd Sportowy« wiedział, że biją dzwony, ale nie do końca wiedział, w którym kościele” - komentuje Weszlo.com.

Decyzja Świerczewskiego, właściciela klubu z Częstochowy, faktycznie ma zostać ogłoszona w środę.

Posada prezesa Rakowa zwolni się 1 marca po tym, jak wypowiedzenie złożył Adam Krawczak.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy