Reca z nową opcją w Serie A. Może dołączyć do rodaka

Reca z nową opcją w Serie A. Może dołączyć do rodaka fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Arkadiusz Reca znalazł się w kręgu zainteresowań Sampdorii - uważa Nicolò Schira.

Reprezentant Polski ma za sobą udany okres spędzony na zasadzie wypożyczenia w SPAL z Atalanty. Co prawda jego klub spadł z Serie A, ale sam 25-letni zawodnik pozostawił po sobie dobre wrażenie i dlatego może teraz liczyć na spore zainteresowanie ze strony innych ekip rywalizujących na najwyższym poziomie we Włoszech.

Nie tak dawno w mediach pojawiły się spekulacje sugerujące, że Arkadiusz Reca znajduje się na priorytetowej liście Crotone.

Beniaminek Serie A nie posiada w swoich szeregach żadnego nominalnego lewego obrońcy i na pozycji wahadłowego ma do dyspozycji tylko doświadczonego pomocnika Antonio Mazzottę i młodego Jeana Lamberta Evan's Allana, którzy nie prezentują wystarczająco dużych umiejętności, aby móc z powodzeniem rywalizować z najlepszymi drużynami z Półwyspu Apenińskiego.

Nie można jednak wykluczyć, że reprezentant Polski zdecyduje się na obranie innego kierunku i przenosiny do Sampdorii, gdzie występuje Bartosz Bereszyński. Nicolò Schira uważa, że zespół z Genui wykazał zainteresowanie 25-latkiem i upatruje w nim wartościowe wzmocnienie lewej flanki.

Ekipa z Bergamo nie podjęła w dalszym ciągu żadnej konkretnej decyzji w kontekście najbliższej przyszłości Recy. Ta powinna jednak wkrótce zapaść i wówczas dowiemy się czy wszechstronny piłkarz otrzyma drugą szansę w Atalancie, czy zostanie odesłany na kolejne wypożyczenie lub sprzedany.

Boczny defensor, mogący też występować na lewej strony pomocy, rozegrał 26 spotkań w barwach SPAL i zanotował w nich trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy