Reprezentanci podzieleni. Pomeczowe wypowiedzi Grosickiego i Krychowiaka

Reprezentanci podzieleni. Pomeczowe wypowiedzi Grosickiego i Krychowiaka fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Polsat Sport | WP Sportowe Fakty

Reprezentanci Polski mają odmienne zdanie co do przebiegu spotkania z Łotwą.

Po nieudanych meczach ze Słowenią i Austrią „Biało-Czerwoni” wrócili na właściwe tory i zwyciężyli w starciu z Łotwą przekonująco 3:0. Po meczu pojawiło się jednak sporo głosów, iż po 20 minutach Polacy zaczęli grać słabiej. Takim głosom wtóruje między innymi Kamil Glik, który wyjawił dziennikarzom, że musiał powiedzieć kilka mocniejszych słów w szatni, ponieważ zauważył, że niektórzy jego koledzy grali zbyt bardzo pod siebie.

Jego zdanie podziela Kamil Grosicki, który również zauważył, że po świetnym początku spotkania pojawiło się kilka błędnych decyzji.

- Ciężko powiedzieć, co stało się po tych 20 minutach. Będziemy to na pewno analizować - powiedział skrzydłowy Hull City w rozmowie z „Polsatem Sport”.

- Dobrze zaczęliśmy spotkanie, szybko zdobyliśmy dwie bramki. Wydawało się, że kolejne będą tylko kwestią czasu. Cieszą na pewno trzy punkty, chcemy jak najszybciej wywalczyć awans, a gdy to osiągniemy, przyjdzie czas na analizowanie naszego stylu.

Z kolegami nie zgadza się jednak Grzegorz Krychowiak. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa ma zupełnie odmienne zdanie na temat przebiegu spotkania i twierdzi, że powinniśmy być zadowolenie z dobrego występu kadry.

- Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, wygraliśmy 3:0, pokazaliśmy dużą koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty, więc powinniśmy być zadowoleni - stwierdził „Krycha”.

- Gra pod siebie? Nie, nie mam takiego wrażenia. Było ostro po meczu? Nie, wygraliśmy 3:0 i uważam, że wszyscy powinni być zadowoleni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A FC Barcelona: Messi z pierwszą czerwoną kartką w karierze klubowej [WIDEO] FC Barcelona: Messi z pierwszą czerwoną kartką w karierze klubowej [WIDEO] Sá Pinto wraca na ławkę trenerską. Siódmy klub w przeciągu pięciu lat Sá Pinto wraca na ławkę trenerską. Siódmy klub w przeciągu pięciu lat Milik jedną nogą w Marsylii Milik jedną nogą w Marsylii Özil już w Stambule. Transfer do Fenerbahçe na ostatniej prostej Özil już w Stambule. Transfer do Fenerbahçe na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy