Simović do Ekstraklasy?!

Simović do Ekstraklasy?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Jak udało się nam dowiedzieć, Śląsk Wrocław i Wisła Kraków zabiegają o pozyskanie Robina Simovicia.

Pomimo tego, że sezon Ekstraklasy nie dobiegł jeszcze końca, to poszczególne zespoły szukają wzmocnień. Nie można wykluczyć, że w kolejnych rozgrywkach w Polsce będzie nam dane oglądać Robina Simovicia.

Środkowy napastnik miał bowiem znaleźć się na celownikach Śląska Wrocław i Wisły Kraków. Ponadto o jego względy zabiegał też Lech Poznań, jednak mając na uwadze ostatnie doniesienia o testach medycznych Mikaela Ishaka, o czym pisaliśmy tutaj, ten ruch wydaje się mało prawdopodobny.

Warto wspomnieć, że wspomniane podmioty zabiegały o niego również w zimowym oknie transferowym. 

Szwed pozostaje bez klubu od dwóch tygodni, po tym, jak władze Livorno nie zdecydowały się parafować z nim nowego kontraktu. Od tamtej pory bezskutecznie poszukuje sobie nowego miejsca do gry.

Simović wyróżnia się przede wszystkim tężyzną fizyczną i wzrostem. Mierzy on bowiem blisko dwa metry.

Stylem gry przypomina Zdeněka Ondráška, który swego czasu występował pod Wawelem.

29-latek rozegrał na boiskach Serie B jeden mecz. Miało to miejsce ostatniego dnia lutego. Rywalem Livorno było wtedy Chievo Werona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy