Składy na Boliwia - Argentyna

Składy na Boliwia - Argentyna
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Squawka

Poznaliśmy wyjściowe składy na spotkanie eliminacji mistrzostw świata pomiędzy Boliwią a Argentyną.

Obie drużyny są już po pierwszych marcowych meczach eliminacyjnych. Argentyńczycy wygrali w piątek z Chile 1:0, a Boliwia przegrała w takim samym stosunku z Kolumbią. Boliwijczycy zajmują obecnie przedostatnie miejsce w dziesięciozespołowej tabeli, co nie znaczy jednak, że nie będą groźni na swoim niezwykle trudnym dla rywali terenie.

Najważniejszą informacją sprzed pierwszego gwizdka jest oczywiście brak w wyjściowej jedenastce Argentyny Leo Messiego, który został zawieszony na cztery mecze przez FIFA. Edgardo Bauza dość niespodziewanie postanowił desygnować w jego miejsce Ángela Correę z Atlético.


Dodajmy, że z powodu nadmiaru kartek we wtorek nie mogą zagrać Javier Mascherano, Gonzalo Higuain, Nicolas Otamendi oraz Lucas Biglia.

Początek meczu o godzinie 22:00.


Boliwia: Lampe - Bejarano, Zenteno, Raldes, Flores - Castro, Chumacero, Wayar, Escobar - Martins, Arce.

Argentyna:
Romero - Roncaglia, Funes Mori, Musacchio, Rojo - Perez, Banega, Pizarro, Di Maria - Correa, Pratto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy