„To absolutny priorytet transferowy Legii Warszawa”

2025-08-02 12:35:09; Aktualizacja: 1 godzina temu
„To absolutny priorytet transferowy Legii Warszawa” Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Okno Transferowe

Legia Warszawa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa na rynku transferowym. Jak stwierdził Sebastian Staszewski, absolutnym priorytetem transferowym pogromcy Banika Ostrawa jest skrzydłowy. Toczone są już w tej kwestii negocjacje.

Legia Warszawa wywalczyła sobie w ostatnich dniach awans do 3. rundy eliminacji Ligi Europy. Na tym etapie ekipie z Łazienkowskiej przyjdzie rywalizować z AEK-iem Larnaka. Wcześniej jednak Ekstraklasa i potyczka z Arką Gdynia na własnym stadionie.

W tle natomiast ważą się kwestię transferowe. Ostatnio bardzo dużo mówi się o pozyskaniu nowego defensywnego pomocnika. W tym kontekście pada przede wszystkim nazwisko Damiana Szymańskiego z AEK-u Ateny.

30-latek nie ma miejsca w greckim klubie, dlatego też szuka dla siebie angażu w innym miejscu. Czy trafi właśnie na Łazienkowską? Sprawa jest rozwojowa.

Okazuje się jednak, że ponadto tematem w stolicy jest także nowy skrzydłowy, o czym informował w „Oknie Transferowym” Sebastian Staszewski.

- To, że Legia Warszawa szuka szóstki, nie jest tajemnicą, ale jeśli pozyskanie Damiana Szymańskiego dojdzie do skutku, to nie będzie ostatni zakup Legii Warszawa w tym oknie - zaczął.

- Z tego, co słyszałem, to absolutnym priorytetem jest skrzydłowy. Ostatnio mówiło się o Rumunie, natomiast zaczęły się rozwijać rozmowy w kwestii młodego zawodnika z potencjałem sprzedażowym - stwierdził.

Na razie jednak brakuje konkretnych nazwisk, a sprawa jest rozwojowa. Początek starcia Legia Warszawa - Arka Gdynia o 20:15.

Więcej na ten temat: Polska Legia Warszawa Ekstraklasa