U-21: Michał Probierz debiutuje w roli selekcjonera. Skład Polski na mecz z Grecją [OFICJALNIE]

U-21: Michał Probierz debiutuje w roli selekcjonera. Skład Polski na mecz z Grecją [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Reprezentacja Polski do lat 21 mierzy się z Grecją w ramach meczu towarzyskiego, a my poznaliśmy składy na to spotkanie.

W czwartek swój mecz rozegrała reprezentacja Polski, która mierzyła się z Holandią w ramach Ligi Narodów. To spotkanie zakończyło się triumfem tych drugich, którzy pokonali zespół Czesława Michniewicza w stosunku 2-0.

Teraz do gry wchodzi drużyna narodowa do lat 21. Ta jednak rozegra mecz towarzysko, a naprzeciw staną rówieśnicy z Grecji.

Pewnie byłoby w tym starciu nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że właśnie dziś w roli selekcjonera tej ekipy debiutuje Michał Probierz. Zastąpił on swego czasu na stanowisku Macieja Stolarczyka.

Jak były szkoleniowiec między innymi Cracovii rozpocznie pracę? Przekonamy się po 16:30, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w TVP Sport.

Składy na Polska - Grecja:

Polska: Tobiasz, Wójtowicz, Mosór, Peda, Szmyt, Kałuziński, Marchwiński, Kozłowski, Rakoczy, Myszor, Szymczak.

Grecja: Tzolakis, Tourkochoritis, Kitsos, Aslanidis, Panagiotou, Karamperis, Koufalidis, Konstantellias, Sourlis, Kryparakos, Tzavidas.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy