Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza

Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza fot. Vincenzo Izzo / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: RMC Sport

Rozchwytywany Victor Osimhen znalazł się na szczycie listy życzeń Paris Saint-Germain, które szuka nowej gwiazdy do ataku. Oczekiwania finansowe Napoli nie odstraszają paryskiej ekipy - przekonuje RMC Sport.

Rynek transferowy z pewnością nie pęka w szwach od bramkostrzelnych napastników. Na palcach jednej ręki można policzyć klasowe „dziewiątki”, które faktycznie zapewniają regularność i liczby.

Jedną z nich bez wątpienia jest Victor Osimhen.

Nigeryjski snajper to jedna z największych gwiazd Napoli, zmierzającego po historyczne scudetto. 24-latek strzelił w tym sezonie już 25 bramek, co budzi podziw całego świata. Dobra forma stała się katalizatorem do powstawania co rusz nowych spekulacji odnośnie przyszłości lidera klasyfikacji strzelców Serie A.

Trzeba przyznać, że sam zawodnik dodatkowo podgrzewa atmosferę, udzielając niejasnych odpowiedzi. W tych podkreśla, że skupia się obecnie na dograniu kampanii w szeregach Napoli, lecz później nie można wykluczyć niczego.

O jego usługi rywalizują przede wszystkim Manchester United i Paris Saint-Germain. RMC Sport przekazuje, że francuski gigant stawia angaż reprezentanta Nigerii jako priorytet.

Władze z Parc des Princes liczą się coraz bardziej z odejściem Lionela Messiego, skłaniając się dodatkowo do rozstania z Neymarem. Z tego powodu poszukują nowej gwiazdy ataku. Osimhen ma pasować do tej roli idealnie.

Snajper sprawdził już się na boiskach Ligue 1, na których występował w barwach OSC Lille. Co ciekawe, na Stade Pierre-Mauroy sprowadzał go wówczas obecny doradca strategiczny PSG - Luís Campos. Portugalczyk mógłby zatem odegrać kluczową rolę w negocjacjach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy