Wiadomość Kownackiego po EURO U-21. „Jestem cholernie dumny z tej drużyny”

Wiadomość Kownackiego po EURO U-21. „Jestem cholernie dumny z tej drużyny”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Instagram | Kownacki

Dawid Kownacki postanowił skierować do kibiców kilka słów po udanych dla Polski Mistrzostwach Europy U-21.

„Biało-Czerwoni” trafili na bardzo trudnych rywali w swojej grupie na EURO U-21, ale mimo udało im się pokazać z dobrej strony. Drużyna była bardzo blisko awansu do półfinałów po dwóch zwycięstwach z Włochami oraz Belgią, lecz szansę na końcowy triumf skreśliła bolesna porażka z Hiszpanią 0:5. Polska spadła przez to na trzecie miejsce, zatem straciła też możliwość awansu z drugiego miejsca.

Kapitan kadry młodzieżowej, Dawid Kownacki, uważa, że ostatni mecz nie powinien zmieniać opinii na temat występu reprezentacji na całym turnieju. Były napastnik Lecha Poznań opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie drużyny, a do kibiców skierował kilka słów.

„Jako kapitan jestem cholernie dumny z tej drużyny” - napisał „Kownaś”.

„Niech ten ostatni wynik nie zamazuje tego co zrobiliśmy przez ostatnie dwa lata. Każde zgrupowanie, każdy trening, każdy mecz scalał tę drużynę. Dzięki temu dziś jesteśmy jak rodzina!”.

„Wielu z Nas kończy swój rozdział w reprezentacjach młodzieżowych, dlatego cholernie trudno będzie się rozstać. Ale wierzę, że nasze drogi jeszcze się zejdą. Dziękuję całej drużynie, całemu sztabowi szkoleniowemu za tę piękną przygodę. Wspomnień się nie kupi, dlatego one zostają do końca życia!”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo coraz bliżej transferu? Bjelica potwierdza fakt prowadzenia negocjacji Olmo coraz bliżej transferu? Bjelica potwierdza fakt prowadzenia negocjacji Lech Poznań zainteresowany Janem Sýkorą. „Kolejorz” złożył ofertę Lech Poznań zainteresowany Janem Sýkorą. „Kolejorz” złożył ofertę Alcácer poza kadrą Borussii Dortmund. Napastnik chce wrócić do Valencii Alcácer poza kadrą Borussii Dortmund. Napastnik chce wrócić do Valencii Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy