Wiadomość Kownackiego po EURO U-21. „Jestem cholernie dumny z tej drużyny”

Wiadomość Kownackiego po EURO U-21. „Jestem cholernie dumny z tej drużyny”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Instagram | Kownacki

Dawid Kownacki postanowił skierować do kibiców kilka słów po udanych dla Polski Mistrzostwach Europy U-21.

„Biało-Czerwoni” trafili na bardzo trudnych rywali w swojej grupie na EURO U-21, ale mimo udało im się pokazać z dobrej strony. Drużyna była bardzo blisko awansu do półfinałów po dwóch zwycięstwach z Włochami oraz Belgią, lecz szansę na końcowy triumf skreśliła bolesna porażka z Hiszpanią 0:5. Polska spadła przez to na trzecie miejsce, zatem straciła też możliwość awansu z drugiego miejsca.

Kapitan kadry młodzieżowej, Dawid Kownacki, uważa, że ostatni mecz nie powinien zmieniać opinii na temat występu reprezentacji na całym turnieju. Były napastnik Lecha Poznań opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie drużyny, a do kibiców skierował kilka słów.

„Jako kapitan jestem cholernie dumny z tej drużyny” - napisał „Kownaś”.

„Niech ten ostatni wynik nie zamazuje tego co zrobiliśmy przez ostatnie dwa lata. Każde zgrupowanie, każdy trening, każdy mecz scalał tę drużynę. Dzięki temu dziś jesteśmy jak rodzina!”.

„Wielu z Nas kończy swój rozdział w reprezentacjach młodzieżowych, dlatego cholernie trudno będzie się rozstać. Ale wierzę, że nasze drogi jeszcze się zejdą. Dziękuję całej drużynie, całemu sztabowi szkoleniowemu za tę piękną przygodę. Wspomnień się nie kupi, dlatego one zostają do końca życia!”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy