Wisła Kraków: Aschraf El Mahdioui dołączy do „Białej Gwiazdy”

Wisła Kraków: Aschraf El Mahdioui dołączy do „Białej Gwiazdy”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków zapowiedziała transfer Aschrafa El Mahdiouiego.

Na temat przenosin 24-letniego defensywnego pomocnika do Polski wcześniej wypowiadał się Róbert Rybníček z FK AS Trenčín, a więc jego dotychczasowego klubu. Teraz władze „Białej Gwiazdy” poinformowały, że zawodnik jest już w Krakowie. El Mahdioui przeniesie się do Wisły na zasadzie wolnego transferu.

Holender trafił do Trenczyna w 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał w jego koszulce 113 meczów, notując w nich 10 trafień i tyle samo asyst. W tym sezonie pojawiał się na murawach 32 razy.

W przeszłości urodzony w Amsterdamie zawodnik trenował w Ajaksie. Jego przygoda z nim zakończyła się jednak na występach w drużynie do lat 21. Potem przeszedł do ADO Den Haag, w barwach którego zadebiutował w Eredivisie. Jego bilans na najwyższym rodzimym szczeblu to 13 meczów i asysta.

El Mahdioui nie będzie pierwszym letnim nabytkiem Wisły. Jej szeregi już na pewno zasilą Alan Uryga, Mateusz Młyński oraz Hubert Sobol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy