Wisła Kraków o krok od pozyskania napastnika. Pozostały formalności!

Wisła Kraków o krok od pozyskania napastnika. Pozostały formalności! fot. Hellas Verona
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Damiano Conati (HellasNews.it)

Wisła Kraków może nawet w przeciągu zaledwie kilku najbliższych godzin dopiąć wszystkie szczegóły związane ze sprowadzeniem Ľubomíra Tupty z Hellasu Verona - poinformował Damiano Conati.

„Biała Gwiazda” rozgląda się już od dłuższego czasu na rynku za zawodnikiem, który wzmocniłby rywalizację o miejsce w linii ataku lub przynajmniej w pewnym stopniu odciążyłby doświadczonego Pawła Brożka.

Ostatnio we włoskich mediach pojawiła się informacja mówiąca o tym, że ekipa z województwa małopolskiego wyraziła w tym kontekście poważne zainteresowanie usługami Ľubomíra Tupty.

Damiano Conati z HellasNews.it uważa, że przenosiny młodzieżowego reprezentanta Słowacji do polskiego zespołu są już praktycznie przesądzone i w przeciągu kilku najbliższych godzin mogą zostać załatwione wszystkie formalności związane z wypożyczeniem 21-letniego zawodnika do Wisły Kraków.

W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami nie znajdzie się zapis umożliwiający „Białej Gwieździe” definitywne wykupienie utalentowanego napastnika.

Tupta nie mógł w ostatnim czasie liczyć na grę w barwach Hellasu z uwagi na odniesioną kontuzję kolana i dlatego teraz bardzo mocno wierzy w to, że tymczasowo przeprowadzka do Polski pozwoli mu odzyskać dobrą formę i następnie wrócić do Werony, aby móc w niej powalczyć o miejsce w wyjściowym składzie między innymi z Mariuszem Stępińskim.

21-latek rozegrał jedno spotkanie w trwającym sezonie, ale w sumie ma na swoim koncie 24 występy w barwach beniaminka Serie A, w którym rozpoczął swoją seniorską przygodę z futbolem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy