Zamieszanie z Griezmannem. Wypowiedź, której... nie było

Zamieszanie z Griezmannem. Wypowiedź, której... nie było fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Football I Sport I Moises Llorens

„France Football” opublikowało tekst poświęcony dotychczasowemu pobytowi Antoine’a Griezmanna w Barcelonie. Artykuł wywołał spore zamieszanie.

Francuski napastnik trafił na Camp Nou latem. Od tamtej pory rozegrał w barwach „Dumy Katalonii” 32 spotkania. Atakujący zanotował kilka udanych występów, ale w Barcelonie z pewnością spodziewano się po nim więcej.

„France Football” sugeruje, że Griezmann nie czuje się dobrze w katalońskim klubie. Już na samym początku miał zostać zimno przyjęty przez kolegów z nowego zespołu i podobno cały czas jest przez nich ignorowany. Tej grupce ma przewodzić Leo Messi. Francuskie czasopismo zasugerowało, że 28-latek skarży się na to swojemu najbliższemu otoczeniu. Z rzekomych słów Griezmanna wynika, że niechęć do jego osoby może być spowodowana sięgnięciem przez niego po tytuł mistrza świata.

Media z Hiszpanii dość szybko poinformowały jednak, że nikt z „France Football” nie kontaktował się z Griezmannem. Zdaniem „Sportu” zawodnik nie wypowiedział wzbudzających duże emocje słów ani w rozmowie z jakimkolwiek dziennikarzem, ani nawet z najbliższymi.

Moisés Llorens z ESPN dodaje, że przedstawiciele piłkarza skontaktowali się już z „France Football”, prosząc o usunięcie fragmentów, które sugerują, iż Griezmann narzeka na relacje z kolegami z Barcelony.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy