Zlatan Ibrahimović zaniepokojony o swoją przyszłość. „Ten moment mnie przeraża”

Zlatan Ibrahimović zaniepokojony o swoją przyszłość. „Ten moment mnie przeraża” fot. sbonsi / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: ESPN

Przyszłość Zlatana Ibrahimovicia w Milanie nadal stanowi znak zapytania. Zawodnik chce najpierw skupić się na wygraniu rozgrywek ligowych.

W wywiadzie dla ESPN dwukrotny król strzelców Serie A opowiedział o swoich obawach, gdyby przyszło mu w niedalekim czasie zawiesić buty na kołku. Piłkarz bije się z myślami, czy powiedzieć „dość” już teraz.

– Jestem już blisko mety. Trochę się boję. Jeśli będę musiał się zatrzymać, co będzie dalej? Jaki będzie mój następny rozdział? - rozmyślał „Ibra”.

– Wiem, że są przeróżne możliwości. Mógłbym podjąć się wielu spraw, jednak ta adrenalina, jaką czuję na boisku, wywołuje u mnie pewną niepewność. Nie wiem, czy gdziekolwiek indziej doświadczę takiego uczucia.

– Muszę być zdrowy i czuć się dobrze, jeśli mam grać dalej. Lepiej realnie podejść do tego tematu. Jeśli mam cierpieć, mój dalszy udział nie ma sensu. Czuję, że jeszcze nie osiągnąłem tego etapu.

Pomimo iż napastnik na co dzień widuje się z klubowymi dyrektorami, Paolo Maldinim oraz Rickym Massarą, nadal nie zakomunikował decyzji o swojej dalszej przyszłości na San Siro. Wydaje się, że 40-latek ogłosi ją dopiero wtedy, gdy rozstrzygną się losy walki o mistrzostwo kraju.

– Jeśli myślisz zbyt wiele o tym, co będzie przed tobą, wtedy nie skupiasz się na odpoczynku. Jeśli sam będę myślał o emeryturze, nie będę w stanie pomóc moim kolegom z drużyny. Znajdujemy się na szczycie tabeli, ale musimy podtrzymać koncentrację. W futbolu wiele rzeczy potrafi się zmieniać z tygodnia na tydzień – dodał Szwed.

Na trzy kolejki przed końcem zmagań „Rossoneri” zajmują pozycję lidera, mając dwa punkty przewagi nad rywalem zza miedzy, Interem Mediolan.

Jeśli zespół nie zostanie zepchnięty z tronu, zdobędzie pierwsze Scudetto od jedenastu lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy