14-latek zagrał w Galatasaray. U boku Podolskiego czy Altintopa!

Marcin Żelechowski

Mustafa Kapi przeżywał wczoraj wielkie chwile, gdy zagrał w meczu z Galatasaray.

Turcy wykorzystali przerwę reprezentacyjną na mecze sparingowe. W sobotę rozegrali takowy z Lewskim Sofia, wygrywając 2:0. Największym wydarzeniem tego meczu było pojawienie się na boisku wspomnianego 14-latka.

Pomocnik został wprowadzony w 89 minucie, więc nie miał wiele czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności. Mimo to jego obecność w składzie i tak należy odebrać za ogromne zaskoczenie, tym bardziej że ekipa ze Stambułu wcale nie grała w eksperymentalnym składzie. W spotkaniu wystąpili między innymi Lukas Podolski, Hamit Altintop, Sabri czy Josue.

Kapi uchodzi za wielki talent. W swoim kraju doczekał się już określenia "turecki Pogba".

Więcej na temat: Galatasaray SK Mustafa Kapi Turcja

Zobacz ostatnie transfery Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...