Kiedrzynek w finale Ligi Mistrzyń!

Źródło: UEFA

Paris Saint-Germain z Katarzyną Kiedrzynek w składzie awansowało do finału Ligi Mistrzyń.

W sobotnim meczu rewanżowym 1/2 finału PSG wygrało 2:0 z Barceloną. Bramki dla zwyciężczyń zdobyły: Sabrina Delannoy, która wykorzystała rzut karny oraz Irene Paredes. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla drużyny Kiedrzynek i to właśnie ją zobaczymy w wielkim finale.

Reprezentantka Polski, podobnie jak przed tygodniem, rozegrała pełne 90 minut. W sumie był to dla niej siódmy występ w tej edycji Ligi Mistrzyń. 26-latka przepuściła w nich sześć bramek.

Przed półfinałowym dwumeczem z Barceloną PSG eliminowało kolejno: Lillestrom, BIIK Kazygurt oraz Bayern.

W finale, który zostanie rozegrany 1 czerwca w Cardiff, Kiedrzynek i koleżanki zmierzą się ze zwycięzcą pary Olympique Lyon - Manchester City. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami skończyło się wynikiem 1:3.