Kontuzja Bailly'ego

Marcin Żelechowski
Źródło: Mirror

Eric Bailly najprawdopodobniej nie wystąpi w czwartkowym meczu z Cetlą.

Iworyjczyk nabawił się kontuzji w trakcie niedzielnego meczu ze Swansea (1:1), opuszczając boisko w 69 minucie. Dziennikarze dostrzegli go, jak po spotkaniu opuszczał Old Trafford z opatrzoną kostką, niepewnym krokiem zmierzając do auta.

W sprawie obrońcy nie ma jeszcze dokładnych diagnoz, ale jego udział w czwartkowym meczu prezciwko Celcie (półfinał Ligi Europy) wydaje się wykluczony. Oznacza to dla Jose Mourinho duże problemy, bowiem jedynym nominalnym stoperem do jego dyspozycji zostaje Axel Tuanzebe. Urazy nie pozwolą także na występ Chrisa Smallinga, Phila Jonesa oraz Marcosa Rojo.

W środku obrony obok wspomnianego 19-latka wystąpi najprawdopodobniej Matteo Darmian. Inną opcją jest cofnięcie Michaela Carricka.