Kontuzja Salaha

Źródło: beIN Sports

Mohamed Salah nabawił się kontuzji w trakcie meczu eliminacyjnego Pucharu Narodów Afryki przeciwko Eswatini (4:1).

Gwiazdor Liverpoolu należał do jednych z wyróżniających się zawodników w piątkowym spotkaniu. Tuż przed końcem pierwszej połowy wpisał się nawet na listę strzelców po tym, jak zdobył gola po bezpośrednim uderzeniu z rzutu rożnego.

26-letni zawodnik nie dokończył jednak meczu eliminacyjnego i na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego musiał opuścić plac gry.

Początkowe rokowana wykluczają poważny uraz Salaha, ale sztab szkoleniowy reprezentacji Egiptu oficjalne stanowisko w sprawie stanu zdrowia swojego najlepszego piłkarza przekaże dopiero po przejściu przez niego szczegółowych badań.

- Wstępna diagnoza personelu medycznego kadry mówi o tym, że Mohamed nabawił się kontuzji mięśniowej. Teraz przejdzie on dokładniejsze badania, ale moim zdaniem jego uraz nie jest poważny - powiedział Hany Ramzy, asystent Javiera Aguirre.

Zobacz ostatnie transfery Jan Urban na radarze polskiego klubu. „Jedyny” taki na liście Jest rewelacją w FC Barcelonie, w 2023 roku odrzucił go Raków Częstochowa. „Nie przeszedł weryfikacji” To jest naprawdę możliwe! Kosta Runjaić „bardzo mocnym” kandydatem klubu z Ekstraklasy „Nie traktujmy go jak dziecko specjalnej troski”. Ekspert bezwzględny dla gracza Legii Warszawa Warta Poznań wybrała nowego trenera. To on zastąpi Dawida Szulczka Kibice nie wejdą na stadion podczas finału Pucharu Polski?! „Nie ma optymistycznych prognoz” Bogusław Cupiał jednak w Wiśle Kraków?! „Szalony pomysł. Doszło do spotkania”