Lech Poznań: Mecz rezerw przerwany

Piotr Zelek
Źródło: Lech Poznań

Mecz Lecha II Poznań ze Zniczem Pruszków w ramach trzeciej kolejki 2. Ligi został przerwany ze względu na awarię jupiterów - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej klubu z Wielkopolski.

Druga drużyna „Kolejorza“ prowadziła do przerwy 1:0 po golu Sergieja Kriwca. Po przedłużającej się przerwie na stadionie w Pruszkowie spiker zapowiedział, że spotkanie zostaje przerwane i będzie dokończone w późniejszym terminie.

Nieco później oficjalnie potwierdzono, że rywalizacja zostanie wznowiona w sobotę o godzinie 11.

Co ciekawe - zarząd Lecha zwraca uwagę na fakt, że w czasie rozgrywania meczu nie zapadła jeszcze całkowita ciemność, więc ich zdaniem była szansa na dokończenie starcia. Ostatecznie jednak delegat PZPN wraz z zespołem arbitrów wyznaczonych na to spotkanie zadecydowali, że pojedynek należy przerwać.

Rezerwy Lecha i Znicz mierzyli się ze sobą także nieco ponad tydzień temu w ramach rozgrywek o awans do 1/32 finału Pucharu Polski. Wówczas górą okazali się poznaniacy, zwyciężając 2:0.

Więcej na temat: Lech Poznań Znicz Pruszków Polska

Zobacz ostatnie transfery Hakim Ziyech odchodzi definitywnie z Chelsea. Wykup „za darmo” To będzie pierwszy wygrany zatrudnienia Nielsa Frederiksena w Lechu Poznań? „Będzie walczył o pierwszy skład” Marco Reus negocjuje transfer. Ten kierunek go zainteresował Lech Poznań chciał doprowadzić do głośnego powrotu. „Był nieosiągalny” Lech Poznań wybrał nowego trenera! Pierwszy taki przypadek w Ekstraklasie Joshua Kimmich zdecydował?! Czeka na ofertę Zdobył cztery mistrzostwa Anglii z Manchesterem United, zagra w Ekstraklasie?! „Może ten temat wróci”