Składy na Juventus - Ajax

Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na rewanżowy mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem a Ajaksem.

Amsterdamczycy przylecieli do Turynu z wynikiem 1:1 z pierwszego spotkania. Tydzień temu do siatki trafili Cristiano Ronaldo i David Neres.

Od pierwszych minut na murawie w barwach Juventusu zobaczymy m.in. Paulo Dybalę, Mattię De Sciglio oraz Emre Cana. Dostępu do bramki mistrza Włoch będzie bronił Wojciech Szczęsny.

Początek meczu o 21:00.

JUVENTUS: Szczęsny; De Sciglio, Bonucci, Rugani, Alex Sandro, Can, Pjanić, Matuidi, Bernardeschi, Ronaldo, Dybala.
Ławka: Pinsoglio, Cancelo, Barzagli, Spinazzola, Bentancur, Khedira, Kean.

AJAX: Onana; Veltman, De Ligt, Blind, Mazraoui, Ziyech, Schone, Frenkie de Jong, Van de Beek, Neres, Tadić.
Ławka: Bruno Varela, Sinkgraven, Huntelaar, Magallan, Dolberg, De Wit, Ekkelenkamp.