Zmiany w kadrze Holandii na spotkanie z Islandią

Redakcja
Źródło: KNVB

Kenneth Vermeer zastąpi Tima Krula w kadrze reprezentacji Holandii na poniedziałkowe spotkanie przeciwko Islandii.

Bramkarz Newcastle United FC zmaga się z kontuzją łokcia przez którą nie mógłby być brany pod uwagę przy ustalaniu składu na eliminacyjny mecz. Decyzją selekcjonera reprezentacji "Oranje" Guusa Hiddinka zastąpi go golkiper Feyenoordu, Kenneth Vermeer.

Ale to nie koniec problemów Holendrów przed wylotem do Islandii. Również Georginio Wijnaldum nie będzie mógł wystąpić w tym spotkaniu, bowiem ma problemy z kolanem.

Wczoraj Holendrzy pokonali Kazachstan 3:1, mimo, że do 63. minuty przegrywali 0:1. Dzięki temu zwycięstwu awansowali w tabeli Grupy A i z trzema punktami na koncie zajmują trzecią lokatę.

Więcej na temat: Holandia