Oceniamy legionistów po meczu z Realem: Brawo „Rado” i Odjidja-Ofoe!

2016-10-18 22:57:52; Aktualizacja: 7 lat temu
Oceniamy legionistów po meczu z Realem: Brawo „Rado” i Odjidja-Ofoe! Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek Źródło: Transfery.info

Real Madryt - Legia Warszawa 5:1. Podopieczni Jacka Magiery nie popełniali nie wiadomo jak wielkich i wstydliwych błędów, ale „Królewscy” jednak z łatwością wbili im pięć goli.

Arkadiusz Malarz [3]

Wpierwszej połowie zatrzymał strzały Cristiano Ronaldo z wolnego iBenzemy. W drugiej połowie powtórzył ten wyczyn i zrobił to nadwyraz efektownie. Legia straciła pięć bramek, ale przy żadnej niemiał w zasadzie nic do powiedzenia. Niczego nie zawalił.

BartoszBereszyński [2,5]

Kilkarazy dał się objechać rywalom i zdarzało mu się nie wrócić naczas, jak przy golu numer cztery. Zanotował jednak też kilkaofiarnych interwencji.

Jakub Rzeźniczak[2,5]

Kibice na długozapamiętają jego starcia z Ronaldo. Bez fatalnych pomyłek, alejednak luka na środku defensywy przytrafiała się zbyt często.

Jakub Czerwiński [2,5]

Tosamo. Ale kilka razy też dobrze przyblokował i wyprowadził piłkę.

Adam Hloušek [3]

Łatwoograny przez Bale'a, który strzelił pierwszego gola. Ogólniejednak bardzo aktywny i również bez większych wtop. Jeślizdarzały mu się błędy, chwilę później je naprawiał. Do tegozaimponował w polu karnym Realu, gdy podawał Kucharczykowi.„Błysnął” też wyrzutem z autu.

Tomasz Jodłowiec[1,5]

Beznadziejny mecz. Inie chodzi nawet o ten strzał Marcelo, po którym piłka odbiła sięod niego i wpadła do siatki. Znowu był cieniem samego siebie,brakowało pazura i szybkości. Za dużo niecelnych podań, fauli iprostych błędów. Do tego miał niezłą okazję po podaniu Vadisa,której nie wykorzystał.

ThibaultMoulin [3]

Odpierwszych minut grał lepiej od Jodłowca. Walczył więcej niż wewszystkich dotychczasowych spotkaniach Legii w europejskich pucharachrazem wziętych. Do pewnego momentu bez prostych strat, ale z biegiemczasu wyglądał gorzej. Jeśli chodzi o ofensywę - powinien oddaćlepszy strzał na początku meczu.

Guilherme [3]

Wpoczątkowej fazie spotkania częściej widywany na własnej połowie.Dopiero później z większą ochotą pojawiał się pod bramkąrywali. Niestety niewiele z tych wejść wynikało. Chociaż pojednym z nich arbiter powinien podyktować drugiego karnego dlalegionistów.

Vadis Odjidja-Ofoe [4]

Wszedłw mecz bez żadnych kompleksów i przez pierwsze kilkanaście minutnaprawdę imponował. Znakomicie odebrał piłkę Kroosowi i podał„Jodle”, do tego sam trafił w słupek. W drugiej połowie możenie grał już tak efektownie, ale i tak trzymał poziom. Klasa.

Michał Kucharczyk [2]

Robił bardzomało zamieszania na skrzydle, a poza tym FATALNIE uderzył popodaniu Hlouška w pierwszej połowie. Kolejnej okazji, żebystrzelić na Santiago Bernabéu już mieć nie będzie. Notował teżzdecydowanie za dużo strat, po których Hiszpanie przedostawali siępod pole karne Malarza. Nie udźwignął.

Miroslav Radović[4]

OgrałDanilo i wywalczył karnego, a chwilę później zdobył bramkę,kompletnie myląc Keylora Navasa. „Rado” odpowiedział tym,którzy niedawno pytali, po co wrócił na Łazienkowską. Międzydefensorami „Królewskich” ciężko było mu cokolwiek wyrzeźbić,ale widać było jakość. Dobre zawody.