Ibrahimović: Tęsknię za United

8 miesięcy temu Ibrahimović: Tęsknię za United
fot. FotoPyk

Zlatan Ibrahimović skierował specjalną wiadomość do Manchesteru United.

„Czerwone Diabły” zorganizowały galę, na której jak co roku wręczano między innymi nagrody dla najlepszych zawodników drużyny w obecnym sezonie. W wydarzeniu nie mógł brać udziału Zlatan Ibrahimović, który jest już graczem Los Angeles Galaxy. Napastnik reprezentował jednak barwy United w obecnym sezonie, dlatego postanowił skierować kilka słów do swoich byłych kolegów oraz kibiców.

- Widzę, że radzicie sobie dobrze. Jesteście w finale FA Cup, co bardzo mnie cieszy, mimo, że nie jestem już z wami - powiedział Szwed w nagraniu wideo, które United opublikowało za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Następnie „Ibra” przyznał, że wciąż miło wspomina czas spędzony w Manchesterze i tęskni za klubem oraz osobami, które przyszło mu w nim spotkać.

- Chciałbym powiedzieć wszystkim kibicom, że za nimi tęsknię, tęsknię za grą na Old Trafford, widokiem czerwonych koszulek. Mam wiele dobrych wspomnień związanych z tym miejscem. Dziękuję wszystkim za dodawanie mi adrenaliny i energii. Dziękuję kolegom z drużyny, ponieważ byliście fantastyczni, sprawiliście, że było mi łatwiej. Dziękuję też trenerowi Mourinho, również za tobą tęsknię. Wiesz, co musisz zrobić, by wygrywać. Nie kryje się za tym żaden sekret.

Przypomnijmy, że pierwszy kontakt Ibrahimovicia z United wygasł zeszłego lata. Klub nie zdecydował się na jego przedłużenie, ponieważ piłkarz pod koniec sezonu zerwał więzadła w kolanie. „Czerwone Diabły” wciąż udzielały jednak wsparcia zawodnikowi, a gdy ten wracał już do zdrowia, związały się z nim ponownie. Druga przygoda nie była jednak już tak udana dla gracza i strony postanowiły rozstać się, by snajper mógł bez problemów trafić do Los Angeles Galaxy.ŹRÓDŁO
Manchester United
TAGI: Zlatan Ibrahimović Manchester United FC Los Angeles FC Szwecja Stany Zjednoczone Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.