Z Premier League do Serie A? Inter i Juventus rywalizują o pomocnika

9 miesięcy temu
Z Premier League do Serie A? Inter i Juventus rywalizują o pomocnika

Moussa Dembélé cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony włoskich zespołów.

Reprezentant Belgii najprawdopodobniej opuści szeregi Tottenhamu w trakcie letniego okienka transferowego i niewykluczone, że zdecyduje się na kontynuowania kariery w jednej z drużyn z Serie A.

Do tej pory najwięcej mówiło się o zainteresowaniu usługami doświadczonego pomocnika ze strony przedstawicieli Juventusu (więcej - TUTAJ). Teraz do wyścigu o pozyskanie blisko 31-letniego zawodnika zamierza włączyć się także Inter.

Według informacji przekazanych przez „La Gazzetta dello Sport”, właściciele ekipy z Mediolanu złożyli już nawet pierwszą propozycję londyńskiego klubowi za ich piłkarza opiewającą na dziesięć milionów euro.

Nie spotkała się jednak ona z aprobatą „Kogutów”, którzy oczekują za Dembélé przynajmniej 30 milionów euro. „Nerazzurri” nie zamierzają tyle wydawać na pozyskanie wiekowego gracza i są gotowi podtrzymać przedstawioną ofertę oraz włączyć do całej transakcji João Mário, który przeniósłby się do Tottenhamu w ramach wypożyczenia z opcją definitywnego wykupu.

Reprezentant Portugalii spędził drugą część niedawno zakończonego sezonu na podobnej zasadzie w West Hamie United. Wiele jednak na to wskazuje, że „Młoty” nie zdecydują się na wykupienie 25-letniego zawodnika i ten będzie sobie musiał szukać nowego klubu, ponieważ już sam przyznał, że nie planuje ponownie reprezentować barw Interu (więcej - TUTAJ).ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Inter Mediolan Juventus FC Moussa Dembélé João Mário Naval da Costa Eduardo Tottenham Hotspur FC Włochy Anglia Belgia Portugalia
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0245 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.