Evra: Dobrze radzę, nigdy nie jadajcie w domu Cristiano Ronaldo!

6 miesięcy temu Evra: Dobrze radzę, nigdy nie jadajcie w domu Cristiano Ronaldo!

Patrice Evra przytoczył kilka ciekawych anegdot na temat Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk uchodzi za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, a nawet w historii futbolu, a w szczególności słynie z ciężkiej pracy, którą wykonuje, by dalej się rozwijać. Mimo 33 lat na karku, nic nie wskazuje na to, by napastnik szykował się już do zakończenia kariery, a na boisku udowadnia, że wciąż potrafi stanowić o sile zespołu, zarówno w Realu Madryt, jak i reprezentacji Portugalii.

Sukcesy Cristiano wiążą się jednak z pewnymi rygorami, o czym w wywiadzie dla „ITV Sport” opowiadał Patrice Evra. Lewy obrońca bardzo dobrze zna Ronaldo z czasów, gdy obaj grali w Manchesterze United. Francuz w swoim żartobliwym stylu przytacza anegdoty dotyczące gwiazdy „Królewskich”.

- Mogę dać radę każdemu: jeśli Cristiano zaprosi cię do swojego domu na jedzenie, po prostu odmów - zaczął Evra.

- Raz poszedłem do niego po treningu, byłem zmęczony, a na stole pojawiła się tylko sałatka z kurczakiem i woda. Żadnych innych napojów. Zaczęliśmy jeść, myślałem, że później będzie też mięso, ale nic z tych rzeczy.

- Kiedy skończył jeść, wstał i poszedł grać w piłkę. Chciał, żebym poszedł z nim, ale odparłem, że dołączę do niego, jak skończę jeść. Później zapytał jednak czy nie chciałbym iść na basen. Zastanawiałem się czy przyszedłem do niego na jedzenie, czy na zgrupowanie przedmeczowe! Dlatego polecam każdemu, żeby nigdy nie jadał w domu Cristiano. On jest maszyną, nigdy nie chce przestać trenować.

Evra następnie twierdzi, że Ronaldo kieruje mania wygrywania. Zawodnik chciał brylować na każdej płaszczyźnie, nawet w... tenisie stołowym.

- Raz grał w ping-ponga z Ferdinandem i to Rio wygrał. Wszyscy krzyczeliśmy, a po Cristiano było widać, że jest zdenerwowany. Wysłał swojego kuzyna, by kupił mu stół do ping-ponga, później trenował w domu przez dwa tygodnie i w końcu pokonał Ferdinanda. To Cristiano Ronaldo, wcale nie zaskakuje mnie to, że on wciąż chce wygrywać kolejne Złote Piłki, że chce sięgnąć po Mistrzostwo Świata...ŹRÓDŁO
ITV Sport
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Patrice Evra Real Madryt CF Manchester United FC Francja Anglia Hiszpania Portugalia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.